Кошик
31 відгук
Контакти
"Банк заМЕЧТАтельных Идей"
+380935934318
Євгенія
УкраїнаКиїввул. Івана Гонти, 3А, оф.514
+38097536510
Мапа

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

Вишивка бісером українські мотиви, українська символіка

Історичні надбання країни знаходять своє символьне відображення в  народній творчості: в музичному, пісенному, художньому вигляді. Вишивка - це один із найбільш поширених втілень народного духу, який останнім часом набуває нового значення. В наш буремний час дуже багато людей звертається до своїх коренів і етнічні візерунки, що уособлюють та зберігають в собі мудрість багатьох поколінь, приносять не тількі чисто візуальне задоволення, а й душевну втіху.

Та й дійсно, хто, хоч раз вишивав традиційні українські народні орнаменти, не міг не помітити дивної речі: вишивка йде дуже легко, очі не болять, заспокоюються думки.

Ще одна з потужних сил народної творчості - це символи, пов´язані з державою Україною - прапор, герб, гімн України. Останім часом вони набувають все більшого значення для кожного українця.

Сучасні технології дозволяють більш широко використовувати та комбінувати народні орнаменти та символи: це може бути як і вишивка, так і розпис або друк на меблях, тканинах, одягу...

Тож творить собі на задоволення та во славу України!

facebook twitter
у вигляді галереїу вигляді списку